Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Silverzone

Natech Kimya San ve Tic A.Ş 2012 yılında Manisa'da kurulmuş olup , yüzey işlem, toz ve yaş boya sektörlerinde uzman kadrosu ve kendi bünyesinde bulunan laboratuvarları ile ARGE çalışmaları yaparak yüksek teknoloji ürünleri , verimli bir şekilde üretmeyi hedeflemiştir.

Natech Kimya , su bazlı temizleyiciler ,metal ön işlem ürünleri ve boya sökücüler konusunda sektörde tanınmış bir isimdir. İnovasyonel faaliyetleri , profesyonel şekilde yöneterek Türkiye ,Rusya Almanya ,Hollanda, Ukrayna ve Türk Cumhuriyetlerindeki faaliyetlerini etkin olarak sürdürmektedir.

Natech Kimya ,SİLVERZONE uzun süreli ve çok etkili nanogümüş antimikrobiyal yüzey dezenfektanı ürününü kendi nanoteknoloji laboratuvarlarında üreterek ,ülkemizde ve tüm dünyada halk sağlığına katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

MİSYON

Uluslararası kalite standartlarında üretim yaparak , müşteri memnuniyeti sağlamak ve değerli çalışanlarımız ile birlikte ileri teknoloji ürünler geliştirerek ,kaliteli ürünler sunmak.

VİZYON

Sektörün seçkin firmaları arasında yer alarak, müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını tüm yönleri ile karşılamak. Tüm çalışanlarımızla birlikte şirketimiz , ülkemiz ve tüm dünyaya değer katmak.

DEĞERLERİMİZ

Dürüstlük, şeffaflık, açıklık
Toplumsal ve finansal sorumluluk
Müşteri odaklılık
Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlar.

İletişim