maksimum-etkili-hijyen.png
Hijyenin daha önce hiç olmadığı kadar önem kazandığı ve can güvenliği için mecburiyet haline geldiği günümüzde Silverzone, mucize bir çözüm sunuyor:
GÜMÜŞÜN MUCİZESİ İLE TÜM YÜZEYLERDE MİKROPLARA VE BİLİNEN TÜM MİKROORGANİZMALARA KARŞI BENZERSİZ ETKİ!

LET'S TEST
SILVERZONE

Gümüşün mucizesi şimdi sizinle!

Tarihin çok eski dönemlerinde bile gümüşün değerli ve şifalı bir maden olarak kullanıldığını artık biliyoruz. Binlerce yıldır birçok medeniyet gümüşü iyileştirici ve antibakteriyel olarak kullandı. Gümüş kapların, gümüş çatal-kaşıkların ve kupaların kullanımına tarih boyunca rastlamaktayız.

Romalılar, küçük gümüş parçacıklarını yanıkları, kesikleri ve yaraları tedavi etmek için kullanırdı. Sadece gümüş matarası olan askerler savaşa gönderilirdi çünkü Romalılar gümüşün, suyu temiz tuttuğunu biliyordu.

14. yüzyılda Avrupa’nın nüfusunu kırıp geçiren Kara Veba’dan neredeyse hiç etkilenmeyen topluluk çingenelerdi. Bunun nedeni ise çingenelerin tedavi amacıyla gümüşü küçük partiküllere ayırıp vücutlarına zerk etmeleriydi. Partiküller kan yoluyla vücuda yayılarak bakteri ve virüsleri yok ediyordu.

İkinci Dünya Savaşı sırasında Penisilin’in hasta ve yaralılar üzerinde kullanılmaya başlanmasıyla 1200 yıl öncesine dayanan gümüşle tedavi yöntemleri yaygınlığını yitirdi ve unutulmaya yüz tuttu.

Şimdi, yeni nesil teknolojiyle geliştirilen Silverzone, bu eşsiz mirası yeniden canlandırıyor ve gümüşün mucizesini evlerinize, ofislerinize taşıyor.

Gümüşün mucizesi ile tüm yüzeylerde, mikroplara ve bilinen tüm mikroorganizmalara karşı benzersiz etki!

Antibakteriyel ve antimikrobiyal özelliği olan gümüş doğal, çevre ve insanlar için zararsız bir elementtir. Nano teknoloji kullanılarak sıvı hale getirdiğimiz gümüş iyonları, tüm yüzeylerdeki bakteri ve mantarlar üzerinde yok edici bir etkiye sahip olur. Nano gümüş partikülleri, mikroorganizmaların hücre duvarı ve hücre zarından geçerek DNA’larını tahrip eder. Bu şekilde, mikroorganizmaların üremesine engel olur.

Mucizevi çünkü tüm yüzeyler için uygun!

Silverzone, hidrojen peroksit ve nano teknoloji laboratuvarında geliştirilen 5-10 nanometrelik gümüş iyonlarından oluşur ve her malzeme türüne uygun antimikrobiyal bir konsantre çözeltidir.

Plastiklerde, polimerlerde, boyalı yüzeylerde, kaplamalarda, halı, perde ve diğer tüm tekstil ürünlerinde, kâğıtlarda, seramiklerde, lastik ve kauçuk malzemelerde ve daha birçok yüzeyde kullanılabilir.

Halı, perde ve tekstil ürünlerinin yüzeylerinde bakteri oluşumunun uzun süre önüne geçmesine yardımcı olur. Yataklarda maytların yaşam alanlarını yok etmeye yardımcı olur. 

Havalandırma sistemlerindeki lejyoner mikrobunun yayılmasını engellemeye yardımcı olur. Rutubet, küf ve ter gibi organik kokuların yanı sıra sigara gibi kimyasal birçok kokuyu da yok etmeye yardımcı olur.

Mucizevi çünkü çok daha geniş alanda,
çok daha az maliyetle hijyen sağlar!

SilverZone Hygiene’de aktif bir bileşen olarak kullanılan hidrojen peroksit, hemen hemen tüm zararlı mikroorganizma türlerini yok etmede çok etkili olmaya devam etmektedir. Çözeltinin özel formülü gümüş iyonları ile zenginleştirilmiştir.

Nano gümüş, RNA ve DNA’yı yok etmeyi amaçlamamaktadır, bu nedenle mutasyona uğramış virüsler için de SilverZone Hygiene etkili olmaya devam etmektedir.

Çözelti uygulandığında, yüzey nanoteknik gümüş iyonları ile kaplanır ve tüm zararlı mikroorganizmalar yok edilir. Uygulama sırasında hidrojen peroksitten ayrılan elementler Oksijen (O2) mikroorganizmaların hücre duvarına saldırır, kimyasal reaksiyon başlatır ve onları yok eder.

Evinizde, ofisinizde FDA ve Sağlık Bakanlığı onaylı hijyen!

Mutasyona uğramış ya da uğramamış bilinen 650 patojeni çok kısa sürede öldürdüğü raporlanan nano gümüş, Amerikan Besin ve İlaç Dairesi FDA tarafından ilaç olarak kabul edilmiştir.

Sağlık Bakanlığı’ndan alınan Tip2 (hastaneler de dahil olmak üzere kamu, özel ve endüstriyel alanlarda hava, yüzey, materyal, ekipman ve mobilyanın dezenfeksiyonu için kullanılan dezenfektan ürünü) “Biyosidal Ürün Ruhsatnamesi”ne sahip Silverzone, uzun süre etkili bir antibakteriyel ve koku gidericidir.

Ev Tipi Silverzone Ürünleri
SilverZone-150ml-Kutu

SilverZone Konsantre
Antimikrobiyal Dezenfektan 75 ml

Endüstriyel Tip Silverzone Ürünleri
SilverZone-1000ml-Sise

SilverZone Konsantre
Antimikrobiyal Dezenfektan 1000 ml

SilverZone-5000ml-Bidon

SilverZone Konsantre
Antimikrobiyal Dezenfektan 5000 ml

SilverZone-20000ml-Bidon

SilverZone Konsantre
Antimikrobiyal Dezenfektan 20.000 ml